Pokládka parketové podlahy

Parkety z masivního tvrdého dřeva jsou určeny pro použití ve všech typech bytových prostor. Vzhled takové parketové podlahy bude záviset na kvalitě a druhu materiálu. Špatný nebo nesprávně zvolený materiál a špatná pokládka masivních parket způsobí mnoho problémů a může způsobit úplnou deformaci podlahy. Velmi důležitá je také teplota a vlhkost vzduch v místnosti. Ta by měla být v rozmezí 40-60 %.

Pro místnosti s dřevěnými podlahami se při pokládání masivních parket obvykle používá taková technologie, jako je instalace na nosné dřevěné konstrukce. Současně se jako základ nejčastěji používají materiály vhodné pro pokládku parket, a to jsou OSB desky nebo překližka. Po obvodu těchto masivních dřevěných parket jsou speciální spojovací drážky, které umožňují rychlou a snadnou instalaci. Ovšem parkety je možné pokládat i na jakýkoliv jiný podklad, který je předem pro takovou pokládku připravený.
Musíme každý takový podklad dobře vyrovnat, vyhladit a odstranit veškeré nečistoty, jinak hrozí, že výsledek nebude takový, jaký jsme si předtavovali, ale může se po určité době stát, že by se jednotlivé dílce parket odlepovaly od povrchu, nebo by vykazovaly mezery a podobně.

Pokládka masivní dřevěné podlahy nejlépe s profesionály! Naše služby jsou vám k dispozici! Zavolejte nám!

Podlahy Šťastný realizace foto parkety

Nové parkety

Nové parkety

Masivní dřevěné parkety, ale i jiné masivní dřevěné podlahy mají dokonalý a estetický vzhled, kterým se nemůže pochlubit každá podlahová krytiny. Je to také dobrá investice. Takové masivní dřevěné podlahy nám umožňují vytvořit útulný, a přitom ekologický domov, kde je navíc jejich údržba poměrně jednoduchá.

Do našich profesionálních služeb zahrnujeme nejen pokládku masivních dřevěných podlah, ale také odborné poradenství, které se týká ceny masivních dřevěných podlah a
její pokládky, masivních dřevěných podlah a podlahového vytápění, dále nabízíme třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy, průmyslové mozaiky atd.