Podlahy Barlinek

Přední světový výrobce třívrstvých dřevěných podlah nabízí širokou škálu masivních dřevěných podlah, dřevěných parket a luxusních dřevěných podlah. Třívrstvé dřevěné podlahy Balinek se vyznačují stálostí, dlouhou životností a nenahraditelnou originální strukturou. Moderní interiéry vyžadují dokonalost, a tak zde je vhodné umístit dubové podlahy nebo modřínové podlahy, což zdůrazňuje pevnost a luxus domu.

Podlaha Barlinek se rychle a snadno pokládá, je příjemná na dotyk a překvapí Vás svojí hřejivostí. Vyznačuje se i dalšími pozitivními vlastnostmi – neelektrizuje, nepřitahuje prachani roztoče, výborně tlumí hluk a reguluje mikroklima v místnosti.

Barlinek

Decor Line

Dřevěné podlahy kolekce DECOR jsou nešablonovité, často avantgardní vzory podlah získané díky pokročilým technikám zpracování a barvení dřeva.

Life line

Dřevěné podlahy LIFE jsou v sobě spojují funkčnost a kvalitu BARLINKU s výhodnou cenou. Kolekce je určena pro ty, kteří svým blízkým vytváří domov a proto jsou jejich nároky vysoké.

Pure line

Dřevěné podlahy kolece PURE jsou ty nejkvalitnější stylové podlahy, u nichž jsme zvláštním způsobem zdůraznili přírodní vlastnosti dřeva.

Pure line vintage

Dřevěné podlahy z kolekce PURE LINE VINTAGE jsou tou pravou ochutnávkou pro všechny znalce dřeva. Řada se skládá ze tří dekorů, z nichž každý vyzdvihuje přirozené vlastnosti dřeva, typické pro podlahy nacházející se v historických panstvích a ve výjimečných domech.

Barlinek Senses Collection

Dřevěné podlahy řady SENSES představují kombinaci velkých rozměrů, tlumených barev a přirozené krásy. Kolekce je určena pro lidi, kteří si uvědomují sílu detailu a vědí, že v exkluzivním interiéru je méně někdy více a že krása spočívá v kvalitě surovin a přesném provedení.

Taste of Life

Dřevěné podlahy Taste of Life se vyznačují svým jedinečným designérským provedením. Přírodní dub a jasan v 21 odstínech, které odrážejí moderní sezónní barvy. Kolekce dřevěných podlah Taste of Life je každý rok aktualizována o nové vzory podle současných trendů.

Kährs

Dřevěné podlahy značky KÄHRS se vyznačují mnoha pozitivními vlastnostmi, které jsou pro dřevěné podlahy důležité. Je to především pevnost, tvrdost, odolnost proti opotřebení, pružnost a elasticita. Tyto podlahy jsou také vhodné pro podlahové vytápění. Dřevěné podlahy značky KÄHRS-to je švédská kvalita a originalita.

Zavolejte nám a poraďte se s námi! Určitě najdeme řešení i pro Vás!

Kährs

Kährs Original

3-vrstvé dřevěné podlahy

HARO

Dřevěné podlahy značky HARO jsou robusní, krásné a mají dokonalý přírodní vzhled. Tyto dřevěné podlahy se hodí skvěle do rustikálního venkovského stylu, vyjadřují originalitu a dokonalost přírodního dřeva. Když k tomu ještě přidáme kvalitu německého výrobce, dostaneme originální a krásnou podlahu pro náš interiér.

HARO

Dřevěné podlahy – serie 3000 3lamela
Dřevěné podlahy – serie 3000 1lamela
Dřevěné podlahy HARO PARKETT Série: HARO Parkett 4000

Jsou nejlepší volbou pro ty, kteří mají vysoké nároky na kvalitu a design.Je poskytována až 30-ti letá garanace na tuto třívrstvou dřevěnou podlahu.Můžete vybírat ze tří druhů povrchových úprav:lak Permadur MAT;olej/vosk bioTec a přírodní olej naturaLin.

Moland

Dřevěné podlahy z Dánska se pyšní svou pevností, vzdušností a krásou. Interér má pak úplně jiný nádech a můžeme se pyšnit dominantní podlahou v celém domě. Nabídka dánského výrobce dřevěných podlah MOLAND nabízí podlahy z dubu, jasanu, amerického ořechu, javoru, bambusu, teaku či buku. Jsou vhodné pro podlahové vytápění a hodí se do každého interiéru.

Moland

BURGHLEY WIDEPLANK
MOLALOC⁺ RUSTICA WIDEPLANK
MOLALOC WINDSOR WIDEPLANK
MOLALOC⁺ OLD FASHION WIDEPLANK
MOLALOC⁺ WIDEPLANK
SANDGATE WIDEPLANK
CAMBRIDGE
MOLALOC⁺ PARQUET
PARQUET LOC
MOLALOC PLUS⁺ PARQUET
SMART- LOC PARKET

EMPIRI Wood

Dřevěné podlahy EMPIRI Wood se stejně jako ostatní masivní dřevěné podlahy Praha vyznačují svou krásou, originalitou, pevností a zvukovou izolací. I zde máme na výběr z mnoha druhů dřevin, které nám dokonale vyladí celý byt.

Firma Podlahy Šťastný patří mezi jedničky ve svém oboru a můžeme vám nabídnout nejlepší možné řešení, co se týká masivní dřevěné podlahy a její ceny, masivní dřevěné podlaha a její pokládky, masivní dřevěné podlahy a podlahového vytápění, třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, třívrstvé dřevěné podlahy a její ceny, průmyslové mozaiky.

EMPIRI Wood

TŘÍVRSTVÉ DŘEVĚNÉ PODLAHY EMPIRI WOOD

Weitzer Parkett

Rakouský výrobce Weitzer Parkett nabízí nejvyšší úroveň shody designu v řešení dřevěné podlahy a schodiště. Použité materiály, povrchové struktury a úpravy jsou identické a přechod mezi dřevěnou podlahou a schodištěm je zcela přirozený.

Weitzer Parkett nabízí obrovskou škálu dřevěných podlah. Prakticky u každé dřevěné podlahy máte na výběr z možností povrchové úpravy, struktury, vzoru a stylu pokládky. Zakázková série Weitzer Parkett iDesign rozšiřuje nabídku o povrchy a formáty, které jsou zcela originální a dostupné pouze od tohoto výrobce.

3-vrstvá konstrukce je složena z vrchní nášlapné vrstvy, příčně uložené střední vrstvy a spodní protitahová vrstvy, která vyrovnává pnutí a pohyb.

Weitzer Parkett

Akční podlahy Weitzer Parkett

Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy Praha

Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy jsou jednoznačně stálicí mezi typy podlahových krytin, dodávají interiéru punc útulného, ale i zároveň moderního domova. Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy zachovávají jedinečnou a neopakovatelnou strukturu dřeva v podobě nášlapné vrstvy vytvořené masivní dýhou.

Díky třívrstvé konstrukci této podlahy dochází k minimalizování negativní vlastnosti masivního dřeva, kdy nedochází k tvorbě spár mezi prkny.

Oproti právě masivním podlahám vítězí třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy i nižší cenou. Z nepřeberného množství třívrstvých dřevěných plovoucích podlah si jistě vybere každý.

Dub je naše nejtvrdší dřevina a na podlahy se používá po dlouhá staletí. Dub v nejrůznějších provedeních a podobách se určitě neokouká. Vybrat si můžete ze mnoha typů patinování a dvou druhů provedení – vzhled selského prkna různých rozměrů nebo vzhled parket.

Na Vaše přání je možné u třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy provést dodatečné kartáčování povrchu, zkosení hran či jinou povrchovou úpravu. Díky kvalitní povrchové úpravě bude péče o Vaši novou podlahu hračkou.

Třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy jsou vhodné i na podlahové topení. Pro větší efekt topení a rychlejší reakci na změnu teplot je však lepší dřevěnou podlahu k podkladu lepit, než ji instalovat plovoucím způsobem.

Co se týče třívrstvé plovoucí dřevěné podlahy, tak nabízíme značky Euro Parkett, Parket Koncept, Hoco, Barlinek a Kahrs. Od těchto výrobců máme opravdu velké množství různých dekorů, obrovskou škálu výběru barevnosti dekorů.

Dřevěné třívrstvé podlahy