Masivní dřevěné podlahy Praha

19.5.2020

Jedním z nejoblíbenějších přírodních materiálů v moderním světě je dřevo. Je to nepochybně velmi krásný materiál, navíc je estetický a šetrný k životnímu prostředí. Dřevěný povrch každé podlahy může být ošetřen nejen vhodnou barvou, ale také ochrannou lazurou.  Pokud ovšem chceme, aby byla podlaha nejen krásná, ale aby také vydržela ještě několik let, je třeba takovou podlahu ošetřit povrchovou úpravou. Zde se nabízí především lakování, které je nejběžnější, ale můžeme dřevěnou podlahu také navoskovat. Obě tyto varianty dávají podlaze ochranný film, který ji chrání před nečistotami, znehodnocením a před mechanickým poškozením.

Jaké výhody má takový druh podlahy?

Dřevo je především velmi příjemný materiál, který je také trvanlivý. Proto taková kvalitní masivní dřevěná podlaha může vydržet až 80 let. Navíc lze dřevěnou podlahu i renovovat. Výhodou dřevěných podlah je jejich výborná tepelná izolace. Masivní dřevěné podlahy dokážou vytvořit optimální mikroklima v místnosti, nikdy nevyjdou z módy a zajímavá textura dřeva a teplé přírodní odstíny umožní každému majiteli navrhnout si co nejkrásnější interiér.

Dřevěná podlaha má silnou strukturu, přírodní krásu a přirozenost. Masivní dřevěné podlahy Praha nabízejí široký sortiment dřevěných podlah a profesionální poradenství nebo odbornou pokládku podlah.

Ovšem pozor bychom měli dát na vlhkost. Dřevěné masivní podlahy se díky vlhkosti deformují a mohou vykazovat i stopy plísní. Proto nejsou vhodné do koupelny.

Masivní dřevěné podlahy Praha – jedině od profesionálů!