1.7.2020

Výběr stavebních materiálů je obrovský a rozmanitý. Pokládka podlahy je jednou z činností, kde je potřeba trochu šikovnosti. Všechny podlahové krytiny se liší svým vzhledem a samozřejmě materiálem.  Přírodní materiály jsou vždy preferovány a dřevo je ceněné pro svůj estetický vzhled, trvanlivost, kvalitu a pevnost. Masivní dřevěné podlahy Praha 6 nabízejí své profesionální služby v této oblasti a každá zakázka je jistě výzvu pro každého, kdo miluje originalitu a krásu dřeva.

Dřevo je materiál šetrný k životnímu prostředí, neabsorbuje prach, takže jeho použití nezpůsobuje alergie. V mokrém podzimu dřevěná podlaha absorbuje přebytečnou vlhkost v místnosti. V zimě, když je topení zapnuté, vzduch vysychá. Dřevěná podlaha v tomto případě uvolňuje vlhkost do prostoru. To znamená, že dřevěná podlaha je jako regulátor vlhkosti v místnosti.

Masivní dřevěné podlahy Praha 6 – výhody pokládky:

  • snadnost a rychlost montáže masivní dřevěné podlahy
  • dobrá tepelná izolace
  • snadná péče o masivní dřevěnou podlahu
  • dlouhá životnost masivní dřevěné podlahy

Masivní dřevěné podlahy Praha 6 mají pro každého zákazníka a jeho přání řešení. Samozřejmostí jsou také služby v oblasti odborného poradenství. Nejtěžší částí je péče o nenatřenou, nenatřenou dřevěnou podlahu. Ačkoli takové podlahy mají krásný vzhled s viditelnou nedotčenou texturou dřeva, péče o tyto podlahy vyžaduje jisté znalosti. Prach a nečistoty z podlah musí být čištěny jednou týdně pomocí vysavače, který má válečkové rotační trysky s tvrdými štětinami.