Barlinek

Podlahy Barlinek

Přední světový výrobce třívrstvých dřevěných podlah nabízí širokou škálu masivních dřevěných podlah, dřevěných parket a luxusních dřevěných podlah. Třívrstvé dřevěné podlahy Balinek se vyznačují stálostí, dlouhou životností a nenahraditelnou originální strukturou. Moderní interiéry vyžadují dokonalost, a tak zde je vhodné umístit dubové podlahy nebo modřínové podlahy, což zdůrazňuje pevnost a luxus domu.

Podlaha Barlinek se rychle a snadno pokládá, je příjemná na dotyk a překvapí Vás svojí hřejivostí. Vyznačuje se i dalšími pozitivními vlastnostmi – neelektrizuje, nepřitahuje prachani roztoče, výborně tlumí hluk a reguluje mikroklima v místnosti.

Decor Line

Dřevěné podlahy kolekce DECOR jsou nešablonovité, často avantgardní vzory podlah získané díky pokročilým technikám zpracování a barvení dřeva.

Life line

Dřevěné podlahy LIFE jsou v sobě spojují funkčnost a kvalitu BARLINKU s výhodnou cenou. Kolekce je určena pro ty, kteří svým blízkým vytváří domov a proto jsou jejich nároky vysoké.

Pure line

Dřevěné podlahy kolece PURE jsou ty nejkvalitnější stylové podlahy, u nichž jsme zvláštním způsobem zdůraznili přírodní vlastnosti dřeva.

Pure line vintage

Dřevěné podlahy z kolekce PURE LINE VINTAGE jsou tou pravou ochutnávkou pro všechny znalce dřeva. Řada se skládá ze tří dekorů, z nichž každý vyzdvihuje přirozené vlastnosti dřeva, typické pro podlahy nacházející se v historických panstvích a ve výjimečných domech.

Barlinek Senses Collection

Dřevěné podlahy řady SENSES představují kombinaci velkých rozměrů, tlumených barev a přirozené krásy. Kolekce je určena pro lidi, kteří si uvědomují sílu detailu a vědí, že v exkluzivním interiéru je méně někdy více a že krása spočívá v kvalitě surovin a přesném provedení.

Taste of Life

Dřevěné podlahy Taste of Life se vyznačují svým jedinečným designérským provedením. Přírodní dub a jasan v 21 odstínech, které odrážejí moderní sezónní barvy. Kolekce dřevěných podlah Taste of Life je každý rok aktualizována o nové vzory podle současných trendů.