Barlinek parkety

V dnešní době je návrat k parketovým vzorům trendem. Třívrstvé parkety můžete vybírat z tradičního vzoru stromečku nebo klasického francouzského vzoru (chevron). V naší nabídce naleznete třívrstvé parkety z jasanu a dubu v přírodních, barevných, světlých i tmavých odstínech v tradičním vzoru stromečku (herringbone, rybí kost) a francouzském vzoru (chevron).

  • STROMEČEK 110 110 x 660 mm
  • STROMEČEK 130 130 x 725 mm
  • FRANCOUZSKÝ VZOR 130 x 725 mm

Třívrstvé jasanové a dubové parkety v přírodním provedení nebo barvené do světlých i tmavých odstínů dřeva. Všechny typy parket mají frézovanou mikro spáru, kolem celého obvodu lamely, která dodá hloubku a jedinečný efekt parketové podlahy. Na výběr máte z parket olejovaných, lakovaných, s malou i velkou sukatostí, s kartáčovaným povrchem i bez dalších speciálních úprav.

Dokonalou přesnost a pevnost spojení třívrstvých dřevěných parket při pokládce zajišťuje patentovaný zámek CROSS LOCK, díky kterému je pokládka mimořádně jednoduchá a rychlá. Výhodou je také možnost pokládky na podlahové topení.

Tip: Pro ještě lepší stabilitu, tichost a pevnost podlahy doporučujeme parkety lepit celoplošně k podkladu.

Snadná je také údržba třívrstvých dřevěných parket. K pravidelnému zametání či vysávání také doporučujeme používat speciální přípravky pro daný typ podlahy.